ZBR104A RFoG ONU xPON

ZBR104A RFoG ONU xPON

Hōʻike Pōkole:


ʻIke kikoʻī

Nā huahana huahana

Nā ʻAINA 

■ xPON E hele ma waena

■ Hana AGC

■ Ka Hana a ka Burst Mode

■ Kākoʻo iā DOCSIS 3.0 a i ʻole 3.1

■ Nā Hōʻike LED no ka Power ON, Mana Koho a me ka Return Tx

■ -20dB Aʻe Hōʻike

■ 12VDC Mea Hoʻohui Mana

■ Hahai i nā kūlana SCTE 174

Nā noi noi

■ CATV, nā pūnaewele HFC

■ RF ma luna o ke kīʻaha

Wehewehe

ʻO PL10-4A compact node ke kahua kūpono no ka hoʻohana ʻana i nā pūnaewele FTTH a me FTTB, e hāʻawi ana i ka DOCSIS i luna a me lalo, ka leo, ke wikiō a me ka lawelawe ʻikepili wikiwiki kiʻekiʻe ma luna o nā noi FTTX. kahi RF ma luna o ke aniani (RFoG) pūnaewele kamaʻilio. Hoʻohana i ka hana xPON, PL10-4A i hoʻolālā ʻia i EPON / GPON pūnaewele e hoʻolilo i ka lawelawe CATV a i ʻole RFoG pūnaewele e hoʻolilo i ka lawelawe lawe EPON / GPON.

Hoakaka

Ala hele i mua

Parameter

ʻĀpana

Waiwai

Kūlana

Laulā Optical

nm

1540 ~ 1560

Loaʻa CWDM

PON Pākuʻi Loulou

nm

1280 ~ 1500

ʻO PON Pass Port Loss

dB

1

Hoʻokaʻawale Optical PON

dB

> 30

Anakahi uila

V / mW

1

λ = 1550 mau

Mana hoʻokomo uila

dBm

-6 ~ + 2

Pae AGC

* Laulā Frequency

MHz

54 ~ 1002/1218

* 42 / 54,65 / 86,85 / 105MHz i loaʻa

Pālahalaha

dB

± 0.75

* Kahawai

dB

5 ± 1

3 ± 1 loaʻa

Poho hoʻi hāmeʻa

dB

≥16

Loss Hoʻi Kaho Optical

dB

> 45

* Papa Hana

dBmV

18 ± 2

36 ± 2

1. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 79ch NTSC, Digital ch ma luna o 550MHz
ma -6dB offset)

2. (Pin = -1dBm, 4% OMI / ch, 42ch CENELEC)

dBmV

78 ± 2

96 ± 2

* C / N

dB

51

* CTB

dB

≤-65

* CSO

dB

-60

Hoʻokomo ʻana o ka Noise Kaulike

pA / Hz

<7

Ala hoʻihoʻi

Parameter

ʻĀpana

Waiwai

Kūlana

Laulā hawewe

nm

1600 ~ 1620

Loaʻa CWDM

Mana Mana Hana Optical

mW

1 ~ 3

2mW (3dBm) ʻano maʻamau

* Pākuʻi hoʻokomo RF

dBmV

20 ~ 40

Maʻamau

dBmV

80 ~ 100

Pālahalaha

dBm

± 0.75

Komo hoʻihoʻi hoʻihoʻi

dB

≥16

Loss Hoʻi Kaho Optical

dB

> 45

* Hoʻololi ka Laser Optical ON Level

dBmV

15

Loaʻa ka noi a ka mea kūʻai aku

dBmV

75

* Hoʻopau ka Laser Optical i ka pae

dBmV

-4

Loaʻa ka noi a ka mea kūʻai aku

dBmV

56

ʻO ka manawa piʻi ala ʻo Laser

ms

≤1.3

ʻO ka manawa hāʻule Laser

ms

≤1.6

ʻO haʻi ʻē aʻe

Parameter

ʻĀpana

Waiwai

Kūlana

Anakahi uila

V / DC

12

100 ~ 230V mana lako adapter

Hoʻohana Mana

W

<5.5 W

Pākuʻi lako uila i hoʻopili ʻia

Mahana hana

-20 ~ 55

Humidity 5 ~ 95%, non condensing

Mea Hoʻohui Optical

/

SC / APC

Loaʻa ka noi a ka mea kūʻai aku

Hoʻohui RF

/

F

Ana

mm

172 * 103 * 41

Kaumaha

Kg

0.4

 

Kaha kiʻi

sd

Aʻole.

Wehewehe

1

Komo Mana Hoʻokomo Uila Hōʻoia: e hoʻāʻo a hōʻoia i ka mana ʻike optika: 1V / mW

2

Hoʻokomo i kahi mana uila opua: ke komo ka mana hoʻokomo i ka pae, huli ka ʻōuli i ka ʻōmaʻomaʻo

3

Hōʻike Mana ON / OFF

4

Hōʻike Mana Hoʻihoʻi Hoʻihoʻi Hoʻihoʻi: Ke holo neiʻo ON.

5

Hole Kauhaʻi

6

Port Optical IN / OUT: Hoʻokomo i ka uea hōʻailona optical me ka hoʻopili SC / APC

7

Palapala xPON: 1310 / 1490nm PON E hele a hiki i PON ONU

8

Port Test RF: Hōʻike pae pae i mua me -20dB

9

Pahu IN / RF OUT Port: Hanai ʻia ka mana DC ma o ka port Power a i ʻole ka port RF

10

Mana MA Port: + 12 ~ 15V DC hoʻokomo o

11

Kahua

Mea hoʻopili mana kūwaho

ht (2) ht (1) * ʻEulopa, ʻAmelika Hui Pū ʻIa, Pelekane a me nā kaula mana ʻē aʻe i loaʻa. Loaʻa ka Powerwitching Power and Linear Power Supply

Kauoha ʻikepili

ZBR10

-XX

FwdPapa Hana

-XX

ʻAno Laser

 a Mana

-XX

Mea Hoʻohui Optical

-XX

ʻO LD Wloulou

-XX

Paʻa Wāwahi

-XX

Mea hoʻopili uila

-XX

1

I mua wale, ʻaʻohe AGC, ʻAʻohe ala hoʻi

78

78dBμV

D1

DFB 1mW

SA

SC / APC

31

1310nm

34

30/47

00

ʻAʻohe

1A

I mua wale nō, AGC, ʻAʻohe Ala Hoʻi

80

80dBμV

D2

DFB 2mW

SU

SC / UPC

47

1470nm

45

42/54

01

ʻAmelike ʻĀkau

2

Pālua fiber I / ʻO, ʻAʻohe AGC, ʻano poha

85

85dBμV

D3

DFB 3mW

FA

FC / APC

49

1490nm

57

55/70

02

ʻEulopa

2A

Pālua puluniu I / O, AGC, ʻano poha

95

95dBμV

I1

Hoʻokaʻawale DFB 1mW

FU

FC / UPC

51

1510nm

68

65/85

03

Kina

3

Single fiber I / O, ʻAʻohe AGC, ʻano poha

I2

Hoʻokaʻawale DFB 2mW

53

1530nm

81

85/105

04

Iseraela

3A

Single fiber I / O, AGC, ʻano poha

I3

Hoʻokaʻawale DFB 3mW

55

1550nm

88

85/108

05

Iapana

4

Hoʻokahi fiber I / ʻO, kahi fiber 2 no ka port xPON, NO AGC, ʻano pohā

57

1570nm

06

UK

4A

Hoʻokahi fiber I / ʻO, kahi fiber 2 no ka port xPON, AGC, ʻano pohā

59

1590nm

61

1610nm


  • Kekahi:
  • Aʻe:

  • Kākau i kāu leka ma aneʻi a hoʻouna iā mākou