Mea lawe uila uila

  • CATV & Satellite Optical Receiver

    CATV & mea hoʻolele uila ukali

    Hiʻona 1. Me ka ʻike ʻike opua kiʻekiʻe. 2. He hiʻohiʻona ia o ka ʻenehana kiʻekiʻe ma CATV a me ka laikini ukali ʻo L-band e hoʻopili ana i nā huahana 3. Hiki ke kiʻi ʻia i kahi fiber optic me 47 satellite 2600MHz ukali a me CATV kikohoʻe a me nā hōʻailona analog. 4. Hoʻonohonoho maʻalahi; He maʻalahi ia no ka mea hoʻohana e hoʻouka. 5. Mana hoʻokomo mai + 0 ~ -13dBm. 6. Loaʻa iā ia kahi electromagnetic maikaʻi interrupt resistence hiki. 7. Hana kiʻekiʻe akā ke kumu kūʻai haʻahaʻa. Nā Kiʻikuhi Kiʻi Optical Hana ...
  • CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    ʻO CATV & Satellite Optical Receiver Build-in WDM

    Hiʻona 1. Me ka ʻike ʻike opua kiʻekiʻe. 2. He hiʻohiʻona ia o ka ʻenehana kiʻekiʻe ma CATV a me ka laikini ukali L-band e hoʻopili ana i nā huahana 3. Hiki ke kiʻi ʻia i kahi fiber optic me 47 ~ 2600MHz satellite a me CATV kikohoʻe a me nā hōʻailona analog. 4. Hoʻonohonoho maʻalahi; He maʻalahi ia no ka mea hoʻohana e hoʻouka. 5. Mana hoʻokomo mai + 0 ~ -13dBm. 6. Loaʻa iā ia kahi electromagnetic maikaʻi interrupt resistence hiki. 7. Hana kiʻekiʻe akā ke kumu kūʻai haʻahaʻa. Kālā Parameter Optical Working Wa ...
  • Satellite Optical Receiver ZSR2600M

    Mea Pōʻaiapili Optical Receiver ZSR2600M

    Hiʻona (1) apono i kiʻekiʻe-sensibility mīkiniʻimi detector like kī ke keʻena, -8dBm loaʻa manaʻo (3) Kūlike me FTTx PON ʻenehana (4) Hoʻonapu wela maikaʻi (5) No nā pūnaewele HFC me nā mea hoʻohana he nui (6) Kūlike me FTTx PON ʻenehana ʻenehana Parameter Item Indexes Remark Min Typ Max Optical Characteristics Operating Wavelength nm 1200 1600 Responsivity A / W ≥0.9 Ke loaʻa nei i ka mana opua dB ...
  • ZSR2600MD L band satellite optical receiver build-in WDM

    ZSR2600MD L hui ukali ukali ukali pa alima kūkulu-ma WDM

    Hōʻuluʻulu Hua Huahana ZSR2600MD L hui ukali ukali ukali ʻo ia ka huahana i hōʻike ʻia e mākou no FTTH / WDM Fiber i ka hanana kikowaena home. Me ka iwi liʻiliʻi, ʻāpana a kūpono hoʻi i ka puni kaapuni a me nā hōʻailona hana maikaʻi. ʻO ia ke koho mua loa no ka wahi noho a me ka pūnaewele fiber optic home. ʻO CWDM i kūkulu ʻia, ʻo RFTV e hana nei i ka lōʻihi o 1550nm. Hala 1310 / 1490nm ka lōʻihi o ka lōʻihi. Hiki ke hoʻopili ʻia me EPON, GPON a me ONU. Nā Hana Hana ■ No ...