ʻO Pigtail

  • FC Fiber Optical Pigtail

    ʻO FC Fiber Optical Pigtail

    Hāʻawi nā pigtails fiber optic i kahi ala wikiwiki e hana i nā lakohana kamaʻilio ma ke kula. Hoʻonohonoho ʻia, hana a hoʻāʻo ʻia lākou e like me ka protocol a me ka hana i kuhikuhi ʻia e nā kūlana ʻoihana, e kū pono i kāu mīkini me ka kikoʻī kikoʻī. Ka makamake nui 1. Hāpai ka huahana i nā pine pālolo i lawe ʻia mai a lawe mai i nā kaula fiber optic kiʻekiʻe. 2. hoʻolauna i nā ʻenehana wili holomua holomua a me nā pono wili e hōʻoia ai i ke kikowaena kikowaena o ka fibe ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    ʻO LC Piber Optic Pigtail

    Hāʻawi nā pigtails fiber optic i kahi ala wikiwiki e hana i nā lakohana kamaʻilio ma ke kula. Hoʻonohonoho ʻia, hana a hoʻāʻo ʻia lākou e like me ka protocol a me ka hana i kuhikuhi ʻia e nā kūlana ʻoihana, e kū pono i kāu mīkini me ka kikoʻī kikoʻī. Hoʻohālikelike Hoʻohui A LC Hoʻohui B Unterminated Fiber Mode 9 / 125μm Fiber Type Simplex Polish APC Cable Diameter 0.9mm Jacket Material PVC Jacket Color Yellow Wavelength 1310nm / 1550nm Durability> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    ʻO FC Fiber Optical Pigtail

    Hāʻawi nā pigtails fiber optic i kahi ala wikiwiki e hana i nā lakohana kamaʻilio ma ke kula. Hoʻonohonoho ʻia, hana a hoʻāʻo ʻia lākou e like me ka protocol a me ka hana i kuhikuhi ʻia e nā kūlana ʻoihana, e kū pono i kāu mīkini me ka kikoʻī kikoʻī. Hoʻohālikelike Hoʻohui ʻAno FC Pololei ʻAno UPC / APC ʻAno Hana Fiber OS2 9 / 125μm Nalu Nalu 1310 / 1550nm Puluniu Helu Simplex Puluniu Papa G.652.D / G.657.A1 Hoʻokomo Loss ≤0.3dB Return Loss UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...