Multimode puluniu Optic Patch kaula

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST i ST OM3 Duplex Patch Cord

    · Kūpono iā EIA / TIA 604-2 me ka ferrule pālolo no nā ʻoihana wikiwiki ʻoi aku ka wikiwiki. · Kōkua ka uwea paʻi i ka wehewehe ʻana a ʻike i nā kaula like ʻole. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL a me RL. · Hōʻike ke kaula uwea ʻike ʻole i kahi hana maikaʻi loa i ke kūpaʻa. · K = K carton pūʻolo hāʻawi i ka max pale i kāu mau ukana. Hoʻonohonoho Hoʻonohonoho ST i ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Colour Aqua Polishing UPC i UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC i ka SC OM4 Duplex Patch Cord

    · Kūpono iā EIA / TIA 604-2 me ka ferrule pālolo no nā ʻoihana wikiwiki ʻoi aku ka wikiwiki. · Kōkua ka uwea paʻi i ka wehewehe ʻana a ʻike i nā kaula like ʻole. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL a me RL. · Hōʻike ke kaula uwea ʻike ʻole i kahi hana maikaʻi loa i ke kūpaʻa. · K = K carton pūʻolo hāʻawi i ka max pale i kāu mau ukana. Hōʻike Hōʻuluʻulu SC i SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC i ka UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO I LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    ʻO nā kaula MPO i LC Breakout kāu koho ʻoi loa no nā ʻoihana puluniu kiʻekiʻe. Hoʻonohonoho pono ʻia no ka ethernet wikiwiki, ke kahawai fiber, kikowaena kikowaena a me nā noi gigabit ethernet. Hoʻohana ʻia kēia kaula puluniu 12 puluniu no ka hoʻohui ʻana (6) SFP + i loko o kahi panapana adapter MPO a me kumu kumu MPO. Hoʻohālikelike Hoʻohālikelike A MPO Wahine (pinless) Mea Hoʻohui B LC UPC Duplex Fiber Mode OM3 50 / 125μm Nalu lōʻihi 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Wahi 100m ma 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Patch kaula

    ʻO ka 50 / 125μm OM4 multimode bend insensitive fiber optic cable ʻoi aku ka liʻiliʻi o ka hoʻohenehene ke kūlou a wili ʻia paha ke hoʻohālikelike ʻia me nā kaula fiber optic maʻamau a e ʻoi aku ka maikaʻi o ka hoʻouka a me ka mālama ʻana i nā kaula optic fiber. Hiki iā ia ke mālama i nā wahi hou aʻe no kāu cabling kiʻekiʻena kiʻekiʻe ma nā kikowaena ʻikepili, nā ʻoihana ʻoihana, ke keʻena telecom, nā māla kikowaena, nā pūnaewele mālama ʻōpua, a me nā wahi e pono ai nā kaula fiber patch. Kēia 50/125 OM4 multimode puluniu optic uwea mea maikaʻi no ke kākoʻo ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP I ka LC 12 Fiber OM3 Fanout Cable

    1.0.35dB Ultra Low IL me nā mea hoʻopili ʻo USCONEC, 0.15dB ʻoi loa Low IL me nā mea hoʻopili LC. 2.Corning a i ʻole YOFC fiber i hoʻolālā ʻia e hele i ISO, IEC, RoHS. etc. nā kūlana. 3.Bend insensitive fiber cable hōʻike i kahi hana maikaʻi loa i ka resilience. 4.K = K carton package hāʻawi i ka pale max i kāu mau mea. Hoʻonohonoho Mea Hoʻohālikelike A MTP Wahine elite Hoʻohui B LC ʻAno Hana 50 / 125μm OM3 Jacket Waihona ʻAqua Polani ʻAno PC i UPC Jacket Material OFNR, OFNP, LSZH Insertion Loss ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC iā SC OM1 Pālua Paʻi Paʻi

    · Kūpono iā EIA / TIA 604-2 me ka ferrule pālolo no nā ʻoihana wikiwiki ʻoi aku ka wikiwiki. · Kōkua ka uwea paʻi i ka wehewehe ʻana a ʻike i nā kaula like ʻole. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL a me RL. · Hōʻike ke kaula uwea ʻike ʻole i kahi hana maikaʻi loa i ke kūpaʻa. · K = K carton pūʻolo hāʻawi i ka max pale i kāu mau ukana. Hōʻike Hōʻuluʻulu SC i SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Polishing UPC i ka UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC Iā SC OM2 Duplex Patch Cord

    Hele mai kēia fiber optic patch cord multimode me nā lole lākeke kiʻekiʻe, ʻoi aku ka lōʻihi o ke ola no ka hoʻohana. Hoʻohui ʻia, ʻoi aku ka liʻiliʻi o ka hoʻohenehene ke kūlou a wili ʻia paha ke hoʻohālikelike ʻia me nā kaula fiber opio kuʻuna, no laila e ʻoi aku ka maikaʻi o ke kau ʻana a me ka mālama ʻana i nā kaula optic fiber. ʻEkolu mau ʻano mea palekiko i koho ʻia, e like me PVC (OFNR), OFNP, LSZH, a hiki i ka poʻe ke koho maikaʻi e like me ko lākou makemake. Hiki i ka hiʻaka a me ka ʻalani ke ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC i ka SC OM3 Duplex Patch Cord

    · Kūpono iā EIA / TIA 604-2 me ka ferrule pālolo no nā ʻoihana wikiwiki ʻoi aku ka wikiwiki. · Kōkua ka uwea paʻi i ka wehewehe ʻana a ʻike i nā kaula like ʻole. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL a me RL. · Hōʻike ke kaula uwea ʻike ʻole i kahi hana maikaʻi loa i ke kūpaʻa. · K = K carton pūʻolo hāʻawi i ka max pale i kāu mau ukana. Hōʻike Hōʻuluʻulu SC i SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC i UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC i ka LC OM4 Duplex Patch Cord

    · Kūpono iā EIA / TIA 604-2 me ka ferrule pālolo no nā ʻoihana wikiwiki ʻoi aku ka wikiwiki. · Kōkua ka uwea paʻi i ka wehewehe ʻana a ʻike i nā kaula like ʻole. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL a me RL. · Hōʻike ke kaula uwea ʻike ʻole i kahi hana maikaʻi loa i ke kūpaʻa. · K = K carton pūʻolo hāʻawi i ka max pale i kāu mau ukana. Hoakaka hūlili LC i LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Waihona ʻAqua Polishing UPC i ka UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC i ka LC OM3 Duplex Patch Cord

    · Kūpono iā EIA / TIA 604-2 me ka ferrule pālolo no nā ʻoihana wikiwiki ʻoi aku ka wikiwiki. · Kōkua ka uwea paʻi i ka wehewehe ʻana a ʻike i nā kaula like ʻole. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL a me RL. · Hōʻike ke kaula uwea ʻike ʻole i kahi hana maikaʻi loa i ke kūpaʻa. · K = K carton pūʻolo hāʻawi i ka max pale i kāu mau ukana. Hoakaka hūlili LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Colour Aqua Polishing UPC i UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC i ka LC OM2 Duplex Patch Cord

    1. Hāpai ka huahana i nā pine pālolo i lawe ʻia mai a lawe mai i nā kaula fiber optic kiʻekiʻe. 2. hoʻolauna i nā ʻenehana wili holomua a me nā pono wili e hoʻopaʻa pono ai i ka loli waena o ka puluniu, ka concave o ka fiber, ka ʻili o ka fiber me ka ʻole o nā scratches a me nā kīnā ʻole, a me nā palena o ka radius o ka curvature o ka maka hopena pālolo e hālāwai me ka hae. 3. Heʻuʻuku ka lilo o ka hoʻokomo, nui ka nalowale hoʻihoʻi, maikaʻi ka interchangeability, ka hoʻokomo hou ʻana a me r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC i LC OM1 Pālua Paʻi Paʻi

    · Kūpono iā EIA / TIA 604-2 me ka ferrule pālolo no nā ʻoihana wikiwiki ʻoi aku ka wikiwiki. · Kōkua ka uwea paʻi i ka wehewehe ʻana a ʻike i nā kaula like ʻole. · Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL a me RL. · Hōʻike ke kaula uwea ʻike ʻole i kahi hana maikaʻi loa i ke kūpaʻa. · K = K carton pūʻolo hāʻawi i ka max pale i kāu mau ukana. Hoakaka hūlili LC i LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fiber Mode 62.5 / 125μm Jacket Color Orange Polishing UPC i UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...