EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ʻO ZJ5610-EL kahi cassette hoʻokomo kiʻekiʻe a me ka waena waena EPON OLT i hoʻolālā ʻia no ke komo ʻana o nā mea hana a me ka ʻoihana pā kula ʻoihana. Hahai ia i nā kūlana ʻenehana IEEE802.3 ah a hoʻokō i nā koina pono EPON OLT o YD / T 1945-2006 Koi ʻenehana no ke komo ʻana i ka pūnaewele —- ma muli o Ethernet Passive Optical Network (EPON) a me China telecom EPON ʻenehana koi 3.0. Loaʻa iā ZJ5610-EL ka wehe maikaʻi maikaʻi, ka nui nui, ka hilinaʻi kiʻekiʻe, ka lako polokalamu piha, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    xPON OLT ZC8500

    Hoʻomākaukau 1. ʻO nā mea lawe kiʻekiʻe kiʻekiʻe kiʻekiʻe-type PON OLT pono pono pūnaewele 2. Paepae like o 1G-EPON, 10G-EPON a me GPON 3. 10 PON kau, 160 1G-EPON a i ʻole 80 10G-EPON awa a i ʻole 160 GPON awa 4 Ka pale pale loulou PON, pale pale nui ka palekana redundancy, pale mana nā mana uila. Nā Manaʻo 1. Manaʻo: EPON hālāwai me IEEE802.3-2008 Koo, GPON hālāwai me ITU-T G.984 Manaʻo. 2. Ka nui nui: 160 1G-EPON ports a 80 10G-EPON awa a 160 GPON awa. 3. Nunui-awa: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Waho EPON OLT ZC6000

    Hoʻomākaukau 1. Nā pono lawe waho EPON OLT pono pono 2. Koho 1550nm EDFA pluggable module 3. 8 PON ports 4. Hoʻolālā papa hana ʻenehana, piha i ka make i hoʻolei ʻia i ka pū ʻo Al 5. Nā mana mana redundant Kaha 1. Kūlana: kūlike me IEEE802.3- 2008 Koo. 2. ʻOihana lawelawe: ʻaoʻao pūnaewele: 2 GE uila uapo a me 2 10GE puka aniani, ʻaoʻao mea hoʻohana: 8 GEPON awa. 3. ʻO ka hana EDFA: hāʻawi i nā modula CATV EDFA pluggable a hiki ke hoʻonohonoho pono ʻia ka mana opua puka. 4. kiʻekiʻe relia ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Ka-lawe pahu-ʻano EPON OLT ZC1600

    Hoʻomākaukau 1. ʻO nā pono lawe pahu-type pahu EPON OLT 2. Kūpono no ke kiʻi liʻiliʻi, maʻalahi no ka hoʻouka ʻana 3. 16 PON awa 4. PON pale loulou pale, nā mana modula mana Hōʻailona 1. Manaʻo: kūlike me IEEE802.3- 2008 Koo. 2. Nona: 16 mau awa PON. 3. Nā awa maha: hāʻawi i nā awa GE (uila a me ka opua) a me nā puka opua 10GE ma ka ʻaoʻao pūnaewele. 4. Ka hilinaʻi kiʻekiʻe: ka pale ʻana i nā modula mana, ka redundancy fan modules, ka PON link loulou ...