10M / 100M Media Converter

  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 Pūnaewele Ethernet i Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    10 / 100M Fiber Media Converter hoʻololi i ka fiber 100BASE-FX i 100Base-TX media media a i ʻole ka hope. Hāʻawi i kahi hopena maʻalahi a me ka hoʻokele waiwai e hoʻomaikaʻi i kahi keleawe hoʻokumu pūnaewele i ka fiber optic e hoʻonui i ka hiki i ka hōʻailona. Hoʻololi ka lawe ʻana o Media i 120km. Hoʻolālā plug-and-play, maʻalahi e hoʻouka. Hiki ke hoʻohana ʻia ma ke ʻano he kū hoʻokahi, a i ʻole kau ʻia i ka chassis media converter 2U 14 slot me ka lako mana kikowaena. Hoakaka • 10 / 100M 2 Port Ethernet i ka Fiber Media Converter • Hapa a piha paha d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter hoʻololi i 1000BASE-FX puluniu i 1000Base-TX keleawe pāpāho a i ʻole versa. Hāʻawi i kahi hopena maʻalahi a me ka hoʻokele waiwai e hoʻomaikaʻi i kahi keleawe hoʻokumu pūnaewele i ka fiber optic e hoʻonui i ka hiki i ka hōʻailona. Hoʻololi ka lawe ʻana o Media i 120km. Hoʻolālā plug-and-play, maʻalahi e hoʻouka. Hiki ke hoʻohana ʻia ma ke ʻano he kū hoʻokahi, a i ʻole kau ʻia i ka chassis media converter 2U 14 slot me ka lako mana kikowaena. Hiʻona • 10/100 / 1000M Media Converter, Single Mode Single Fiber • Half o ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Pālua Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fiber Media Converter hoʻololi i 1000BASE-FX puluniu i 1000Base-TX keleawe pāpāho a i ʻole versa. Hāʻawi i kahi hopena maʻalahi a me ka hoʻokele waiwai e hoʻomaikaʻi i kahi keleawe hoʻokumu pūnaewele i ka fiber optic e hoʻonui i ka hiki i ka hōʻailona. Hoʻololi ka lawe ʻana o Media i 120km. Hoʻolālā plug-and-play, maʻalahi e hoʻouka. Hiki ke hoʻohana ʻia ma ke ʻano he kū hoʻokahi, a i ʻole kau ʻia i ka chassis media converter 2U 14 slot me ka lako mana kikowaena. Hiʻona • 10/100 / 1000M Media Converter, Hoʻohālikelike Hana ʻelua • Hapa a ...